ReStav Solutions s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

ReStav Solutions s.r.o.

IČO: 23033339

Aktuální nabídky práce

Jaké profese ReStav Solutions s.r.o. hledá

Kde ReStav Solutions s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Barrandova 409/1a, Modřany, 14300 Praha 4

Časté otázky

Kolik má ReStav Solutions s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.

Kde firma ReStav Solutions s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Barrandova 409/1a, Modřany, 14300 Praha 4, IČO 23033339.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23033339
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
10. 3. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Barrandova 409/1a, Modřany, 14300 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodPoradenství v řízeníMaloobchodÚprava a rozvod vodySpecializované stavební činnostiOstatní odborné činnosti
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení