Right position s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Right position s.r.o.

IČO: 17933536

Aktuální nabídky práce

Praha od 25000 Kč až 27000 Kč

Jaké profese Right position s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 25 000 Kč

Kde Right position s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Pernerova 412/6, Karlín, 18600 Praha 8

Časté otázky

Kolik má Right position s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma Right position s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Pernerova 412/6, Karlín, 18600 Praha 8, IČO 17933536.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
17933536
Vznik
14. 1. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Pernerova 412/6, Karlín, 18600 Praha 8
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostí
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení