Rigil Trade, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Rigil Trade, s.r.o.

IČO: 03711200

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Rigil Trade, s.r.o. hledá

Kde Rigil Trade, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Kpt. Stránského 992/12, Černý Most, 19800 Praha 9

Časté otázky

Kolik má Rigil Trade, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.

Kde firma Rigil Trade, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Kpt. Stránského 992/12, Černý Most, 19800 Praha 9, IČO 03711200.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
03711200
DIČ
CZ03711200 · plátce DPH
Velikost
20–24 zaměstnanců
Vznik
16. 1. 2015 (11 let na trhu)
Sídlo
Kpt. Stránského 992/12, Černý Most, 19800 Praha 9
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výstavba budovČinnosti v oblasti nemovitostí
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení