Saxana Travel Group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Saxana Travel Group s.r.o.

IČO: 24791270

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Saxana Travel Group s.r.o. hledá

Kde Saxana Travel Group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Volutová 2519/8, Stodůlky, 15800 Praha 5

Časté otázky

Kolik má Saxana Travel Group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: úředníci cestovních kanceláří a agentur.

Kde firma Saxana Travel Group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Volutová 2519/8, Stodůlky, 15800 Praha 5, IČO 24791270.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
24791270
DIČ
CZ24791270 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
19. 1. 2011 (15 let na trhu)
Sídlo
Volutová 2519/8, Stodůlky, 15800 Praha 5
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodUbytováníČinnosti v oblasti nemovitostíReklama a průzkum trhuOstatní odborné činnostiCestovní agentury
Adresa

Praha, Hlavní město Praha

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení