ŠCH Držkov s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

ŠCH Držkov s.r.o.

IČO: 47780401

Aktuální nabídky práce

Jaké profese ŠCH Držkov s.r.o. hledá

Kde ŠCH Držkov s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Držkov · 1
Sídlo firmy: č.p. 222, 46824 Držkov

Časté otázky

Kolik má ŠCH Držkov s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Kde firma ŠCH Držkov s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 222, 46824 Držkov, IČO 47780401.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
47780401
DIČ
CZ47780401 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
5. 1. 1993 (33 let na trhu)
Sídlo
č.p. 222, 46824 Držkov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výroba
Adresa

Držkov, 46824

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení