Slezák Petr spol. s r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Slezák Petr spol. s r.o.

IČO: 26303418

Aktuální nabídky práce

Brno od 35000 Kč až 40000 Kč

Jaké profese Slezák Petr spol. s r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Klenotníci, zlatníci a šperkaři 1 35 000 Kč

Kde Slezák Petr spol. s r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: č.p. 105, 59455 Horní Loučky

Časté otázky

Kolik má Slezák Petr spol. s r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: klenotníci, zlatníci a šperkaři.

Kde firma Slezák Petr spol. s r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 105, 59455 Horní Loučky, IČO 26303418.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
26303418
DIČ
CZ26303418 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
11. 11. 2002 (24 let na trhu)
Sídlo
č.p. 105, 59455 Horní Loučky
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní zpracovatelský průmyslPrávní a účetnické služby
Adresa

Palackého třída 403/88, Brno, 61200

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení