Sondor Food s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Sondor Food s.r.o.

IČO: 17674492

Aktuální nabídky práce

Most od 22400 Kč

Jaké profese Sondor Food s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocní kuchaři 1 22 400 Kč

Kde Sondor Food s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Most · 1
Sídlo firmy: Sídliště Za Chlumem 737, Teplické Předměstí, 41801 Bílina

Časté otázky

Kolik má Sondor Food s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocní kuchaři.

Kde firma Sondor Food s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Sídliště Za Chlumem 737, Teplické Předměstí, 41801 Bílina, IČO 17674492.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
17674492
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
9. 11. 2022 (4 roky na trhu)
Sídlo
Sídliště Za Chlumem 737, Teplické Předměstí, 41801 Bílina
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůMaloobchodStravování a pohostinství
Adresa

Zdeňka Fibicha 2832/46, Most, 43401

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení