STATS Perform Czech Republic s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

STATS Perform Czech Republic s.r.o.

IČO: 08655421

Aktuální nabídky práce

Praha od 100000 Kč
Praha od 120000 Kč až 150000 Kč
Praha od 120000 Kč až 150000 Kč

Platy ve firmě STATS Perform Czech Republic s.r.o.

STATS Perform Czech Republic s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 115 000 Kč hrubého (medián 120 000 Kč, tedy přibližně 90 650 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 300 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Vývojáři softwaru 115 000 Kč 4

Nabízené mzdy se pohybují od 100 000 Kč do 120 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 17. 4. 2026.

Jaké profese STATS Perform Czech Republic s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Vývojáři softwaru 4 115 000 Kč

Kde STATS Perform Czech Republic s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Boudníkova 2514/5, Libeň, 18000 Praha 8

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě STATS Perform Czech Republic s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 115 000 Kč, medián 120 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má STATS Perform Czech Republic s.r.o. volných míst?

Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: vývojáři softwaru.

Kde firma STATS Perform Czech Republic s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Boudníkova 2514/5, Libeň, 18000 Praha 8, IČO 08655421.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
08655421
DIČ
CZ08655421 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
31. 10. 2019 (7 let na trhu)
Sídlo
Boudníkova 2514/5, Libeň, 18000 Praha 8
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Administrativní podporaFilm a hudba
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení