Statutární město Brno — platy, recenze a volná místa | Flekni

Statutární město Brno

IČO: 44992785

Aktuální nabídky práce

Brno od 31360 Kč až 36210 Kč
Brno od 35840 Kč až 38990 Kč
Brno od 35840 Kč až 38990 Kč

Platy ve firmě Statutární město Brno

Statutární město Brno aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 34 346 Kč hrubého (medián 35 840 Kč, tedy přibližně 28 867 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 19 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Odborní pracovníci organizace a řízení 35 840 Kč 2
Ostatní úředníci v oblasti účetnictví 31 360 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 31 360 Kč do 35 840 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 14. 8. 2026.

Jaké profese Statutární město Brno hledá

Kde Statutární město Brno nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Dominikánské náměstí 196/1, Brno-město, 60200 Brno

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Statutární město Brno?

Průměrná nabízená mzda je 34 346 Kč, medián 35 840 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Statutární město Brno volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: odborní pracovníci organizace a řízení, ostatní úředníci v oblasti účetnictví.

Kde firma Statutární město Brno sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Dominikánské náměstí 196/1, Brno-město, 60200 Brno, IČO 44992785.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Obec
IČO
44992785
DIČ
CZ44992785 · plátce DPH
Sídlo
Dominikánské náměstí 196/1, Brno-město, 60200 Brno
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Veřejná správa
Adresa

Palackého třída 1365/59, Brno, 61200

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení