Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s.

IČO: 26986728

Aktuální nabídky práce

Zlín od 25000 Kč

Jaké profese Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. hledá

Kde Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Zlín · 1
Sídlo firmy: Chlumská 453, Louky, 76302 Zlín

Časté otázky

Kolik má Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené.

Kde firma Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Chlumská 453, Louky, 76302 Zlín, IČO 26986728.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Spolek
IČO
26986728
Velikost
20–24 zaměstnanců
Vznik
7. 1. 2005 (21 let na trhu)
Sídlo
Chlumská 453, Louky, 76302 Zlín
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Terénní sociální služby
Adresa

Chlumská 453, Zlín, 76302

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení