SWIETELSKY stavební s.r.o.
IČO: 48035599Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě SWIETELSKY stavební s.r.o.
SWIETELSKY stavební s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 38 142 Kč hrubého (medián 40 000 Kč, tedy přibližně 31 930 Kč čistého), podle 7 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 33 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 37 500 Kč | 2 |
| Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci | 30 000 Kč | 1 |
| Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví | 41 000 Kč | 1 |
| Obsluha zemních a příbuzných strojů | 40 000 Kč | 1 |
| Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů | 40 000 Kč | 1 |
| Stavební technici | 41 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 30 000 Kč do 41 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 4. 8. 2026.
Jaké profese SWIETELSKY stavební s.r.o. hledá
Kde SWIETELSKY stavební s.r.o. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě SWIETELSKY stavební s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 38 142 Kč, medián 40 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 7 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má SWIETELSKY stavební s.r.o. volných míst?
Aktuálně 7 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, stavební technici, mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.
Kde firma SWIETELSKY stavební s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Pražská tř. 495/58, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice, IČO 48035599.
Podobní zaměstnavatelé
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 48035599
- DIČ
- CZ48035599 · plátce DPH
- Velikost
- 1 500–1 999 zaměstnanců
- Vznik
- 26. 11. 1992 (34 let na trhu)
- Sídlo
- Pražská tř. 495/58, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
- Stav
- Aktivní
Adresa
Zlín