TAWAN Family Group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

TAWAN Family Group s.r.o.

IČO: 21907269

Jaké profese TAWAN Family Group s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Maséři 2 24 960 Kč

Kde TAWAN Family Group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Bubenská 575/23, Holešovice, 17000 Praha 7

Benefity, které firma nabízí

Ubytování · 2×

Časté otázky

Kolik má TAWAN Family Group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: maséři.

Kde firma TAWAN Family Group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Bubenská 575/23, Holešovice, 17000 Praha 7, IČO 21907269.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
21907269
DIČ
CZ21907269 · plátce DPH
Velikost
20–24 zaměstnanců
Vznik
8. 8. 2024 (2 roky na trhu)
Sídlo
Bubenská 575/23, Holešovice, 17000 Praha 7
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VzděláváníSport a rekreaceOstatní osobní službyVelkoobchodReklama a průzkum trhuPoradenství v řízení
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení