THAI SPIRIT s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

THAI SPIRIT s.r.o.

IČO: 22472011

Aktuální nabídky práce

Praha od 22400 Kč

Jaké profese THAI SPIRIT s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Maséři 1 22 400 Kč

Kde THAI SPIRIT s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Na kovárně 472/8, Vršovice, 10100 Praha 10

Časté otázky

Kolik má THAI SPIRIT s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: maséři.

Kde firma THAI SPIRIT s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na kovárně 472/8, Vršovice, 10100 Praha 10, IČO 22472011.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
22472011
Vznik
20. 1. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Na kovárně 472/8, Vršovice, 10100 Praha 10
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodUbytováníOstatní osobní službyReklama a průzkum trhuČinnosti v oblasti nemovitostí
Adresa

Na kovárně 472/8, Praha, 10100

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení