Thi Tham Vu — platy, recenze a volná místa | Flekni

Thi Tham Vu

IČO: 70290474

Jaké profese Thi Tham Vu hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocní kuchaři 2 22 400 Kč

Kde Thi Tham Vu nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Znojmo · 2
Sídlo firmy: Sady 28. října 634/10, 69002 Břeclav

Časté otázky

Kolik má Thi Tham Vu volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocní kuchaři.

Kde firma Thi Tham Vu sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Sady 28. října 634/10, 69002 Břeclav, IČO 70290474.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
70290474
DIČ
CZ6455042473 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
21. 2. 2000 (26 let na trhu)
Sídlo
Sady 28. října 634/10, 69002 Břeclav
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůStravování a pohostinstvíČinnosti v oblasti nemovitostíSport a rekreaceOstatní osobní služby
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení