Thi Thu Phuong Hoang — platy, recenze a volná místa | Flekni

Thi Thu Phuong Hoang

IČO: 10997351

Aktuální nabídky práce

Staňkov od 73823 Kč

Jaké profese Thi Thu Phuong Hoang hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Hlavní účetní 1 73 823 Kč

Kde Thi Thu Phuong Hoang nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Nádražní 53, Staňkov II, 34561 Staňkov

Časté otázky

Kolik má Thi Thu Phuong Hoang volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: hlavní účetní.

Kde firma Thi Thu Phuong Hoang sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Nádražní 53, Staňkov II, 34561 Staňkov, IČO 10997351.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
IČO
10997351
DIČ
CZ8261081411 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
30. 6. 2021 (5 let na trhu)
Sídlo
Nádražní 53, Staňkov II, 34561 Staňkov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba potravinMaloobchod
Adresa

Nádražní 53, Staňkov, 34561

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení