UMBRELLA CITY LINES s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

UMBRELLA CITY LINES s.r.o.

IČO: 09057846

Jaké profese UMBRELLA CITY LINES s.r.o. hledá

Kde UMBRELLA CITY LINES s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Revoluční 1082/8, Nové Město, 11000 Praha 1

Časté otázky

Kolik má UMBRELLA CITY LINES s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči autobusů v městské hromadné dopravě.

Kde firma UMBRELLA CITY LINES s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Revoluční 1082/8, Nové Město, 11000 Praha 1, IČO 09057846.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
09057846
DIČ
CZ09057846 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
25. 3. 2020 (6 let na trhu)
Sídlo
Revoluční 1082/8, Nové Město, 11000 Praha 1
Stav
Aktivní
Adresa

Revoluční 1082/8, Praha, 11000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení