Vinapower CZ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Vinapower CZ s.r.o.

IČO: 04994884

Jaké profese Vinapower CZ s.r.o. hledá

Kde Vinapower CZ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Přerov · 2
Sídlo firmy: Komenského 654/41, Přerov I-Město, 75002 Přerov

Časté otázky

Kolik má Vinapower CZ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha strojů na balení, plnění a etiketování.

Kde firma Vinapower CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Komenského 654/41, Přerov I-Město, 75002 Přerov, IČO 04994884.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04994884
DIČ
CZ04994884 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
14. 4. 2016 (10 let na trhu)
Sídlo
Komenského 654/41, Přerov I-Město, 75002 Přerov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba oděvůVýroba pryžových a plastových výrobkůVýroba kovových konstrukcí a výrobkůOstatní zpracovatelský průmyslOpravy a instalace strojůVelkoobchod
Adresa

nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov, 75002

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení