Zahradnické úpravy s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Zahradnické úpravy s.r.o.

IČO: 27707113

Aktuální nabídky práce

Studenec od 40000 Kč až 45000 Kč

Jaké profese Zahradnické úpravy s.r.o. hledá

Kde Zahradnické úpravy s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Studenec · 1
Sídlo firmy: Jílkova 1537/124, Židenice, 61500 Brno

Časté otázky

Kolik má Zahradnické úpravy s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: zahradníci pro pěstování zahradních rostlin.

Kde firma Zahradnické úpravy s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Jílkova 1537/124, Židenice, 61500 Brno, IČO 27707113.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
27707113
DIČ
CZ27707113 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
31. 10. 2006 (20 let na trhu)
Sídlo
Jílkova 1537/124, Židenice, 61500 Brno
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaVýstavba budovVelkoobchodČinnosti v oblasti nemovitostíOstatní odborné činnosti
Adresa

Studenec, 67502

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení