Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 — platy, recenze a volná místa | Flekni

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884

IČO: 70910995

Aktuální nabídky práce

Havlíčkův Brod od 18790 Kč až 24495 Kč
Havlíčkův Brod od 37580 Kč až 48990 Kč

Jaké profese Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 hledá

Kde Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Havlíčkův Brod · 2
Sídlo firmy: Konečná 1884, 58001 Havlíčkův Brod

Časté otázky

Kolik má Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: učitelé na 2. stupni základních škol, pedagogičtí psychologové.

Kde firma Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Konečná 1884, 58001 Havlíčkův Brod, IČO 70910995.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Příspěvková organizace
IČO
70910995
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
6. 9. 2001 (25 let na trhu)
Sídlo
Konečná 1884, 58001 Havlíčkův Brod
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Stravování a pohostinstvíČinnosti v oblasti nemovitostíOstatní odborné činnostiVzděláváníTerénní sociální služby
Adresa

Konečná 1884, Havlíčkův Brod, 58001

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení