Základní škola EQ
IČO: 08955263Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Základní škola EQ
Základní škola EQ aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 29 035 Kč hrubého (medián 31 180 Kč, tedy přibližně 25 452 Kč čistého), podle 8 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 4 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Učitelé na 2. stupni základních škol | 31 240 Kč | 3 |
| Asistenti pedagogů | 22 400 Kč | 2 |
| Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) | 31 360 Kč | 1 |
| Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) | 22 400 Kč | 1 |
| Řídící pracovníci na základních školách | 40 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 40 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 29. 7. 2026.
Jaké profese Základní škola EQ hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Učitelé na 2. stupni základních škol | 3 | 31 240 Kč |
| Asistenti pedagogů | 2 | 22 400 Kč |
| Řídící pracovníci na základních školách | 1 | 40 000 Kč |
| Učitelé na 1. stupni základních škol | 1 | 31 360 Kč |
| Vychovatelé | 1 | 22 400 Kč |
Kde Základní škola EQ nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Základní škola EQ?
Průměrná nabízená mzda je 29 035 Kč, medián 31 180 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 8 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Základní škola EQ volných míst?
Aktuálně 8 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: učitelé na 2. stupni základních škol, asistenti pedagogů, řídící pracovníci na základních školách.
Kde firma Základní škola EQ sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Kyjovská 3187, 58001 Havlíčkův Brod, IČO 08955263.
Podobní zaměstnavatelé
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- IČO
- 08955263
- Velikost
- 10–19 zaměstnanců
- Vznik
- 1. 9. 2020 (6 let na trhu)
- Sídlo
- Kyjovská 3187, 58001 Havlíčkův Brod
- Stav
- Aktivní
Adresa
Kyjovská 3187, Havlíčkův Brod, 58001