Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice
IČO: 00581551Aktuální nabídky práce
České Budějovice
od 36780 Kč
až 44420 Kč
Kde Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice nabírá
Města s aktuálními nabídkami
České Budějovice · 1
Sídlo firmy: M. Chlajna 1347/23, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
Časté otázky
Kolik má Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice volných míst?
Aktuálně 1 volných pracovních míst.
Kde firma Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice sídlí?
Sídlo firmy je na adrese M. Chlajna 1347/23, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice, IČO 00581551.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Příspěvková organizace
- IČO
- 00581551
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 21. 8. 2001 (25 let na trhu)
- Sídlo
- M. Chlajna 1347/23, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
- Stav
- Aktivní
Obor činnosti
Vzdělávání