ZÁMEK ŽĎÁR z.s.
IČO: 26537516Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě ZÁMEK ŽĎÁR z.s.
ZÁMEK ŽĎÁR z.s. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 29 687 Kč hrubého (medián 27 500 Kč, tedy přibližně 22 754 Kč čistého), podle 8 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 8 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Baristé | 25 000 Kč | 1 |
| Cukráři (kromě šéfcukrářů) | 25 000 Kč | 1 |
| Hlavní účetní | 40 000 Kč | 1 |
| Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace | 30 000 Kč | 1 |
| Ostatní uklízeči a pomocníci | 22 500 Kč | 1 |
| Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních | 25 000 Kč | 1 |
| Vedoucí provozu v ostatních zařízeních | 35 000 Kč | 1 |
| Zvukaři a osvětlovači | 35 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 500 Kč do 40 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 22. 7. 2026.
Jaké profese ZÁMEK ŽĎÁR z.s. hledá
Kde ZÁMEK ŽĎÁR z.s. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě ZÁMEK ŽĎÁR z.s.?
Průměrná nabízená mzda je 29 687 Kč, medián 27 500 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 8 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má ZÁMEK ŽĎÁR z.s. volných míst?
Aktuálně 10 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: hlavní účetní, odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, zvukaři a osvětlovači.
Kde firma ZÁMEK ŽĎÁR z.s. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Menclova 2479/10, Libeň, 18000 Praha 8, IČO 26537516.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Spolek
- IČO
- 26537516
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 12. 7. 2001 (25 let na trhu)
- Sídlo
- Menclova 2479/10, Libeň, 18000 Praha 8
- Stav
- Aktivní
Adresa
Zámek 8/8, Žďár nad Sázavou, 59102