Zdeněk Jaroš — platy, recenze a volná místa | Flekni

Zdeněk Jaroš

IČO: 46648500

Aktuální nabídky práce

Pelhřimov od 28000 Kč až 30000 Kč

Jaké profese Zdeněk Jaroš hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Prodavači v prodejnách 1 28 000 Kč

Kde Zdeněk Jaroš nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Pelhřimov · 1
Sídlo firmy: Palackého 67, 39301 Pelhřimov

Časté otázky

Kolik má Zdeněk Jaroš volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách.

Kde firma Zdeněk Jaroš sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Palackého 67, 39301 Pelhřimov, IČO 46648500.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
46648500
DIČ
CZ6703311054 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
30. 9. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
Palackého 67, 39301 Pelhřimov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVýroba elektrických zařízeníÚklid a správa budovOpravy výrobků pro domácnostMaloobchod
Adresa

Palackého 67, Pelhřimov, 39301

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení