Zemědělské družstvo Kbel — platy, recenze a volná místa | Flekni

Zemědělské družstvo Kbel

IČO: 49195387

Aktuální nabídky práce

Kbel od 32000 Kč až 34000 Kč

Jaké profese Zemědělské družstvo Kbel hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Hlavní účetní 1 32 000 Kč

Kde Zemědělské družstvo Kbel nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Kbel · 1
Sídlo firmy: Malinec 1, 34012 Kbel

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1×

Časté otázky

Kolik má Zemědělské družstvo Kbel volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: hlavní účetní.

Kde firma Zemědělské družstvo Kbel sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Malinec 1, 34012 Kbel, IČO 49195387.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Družstvo
IČO
49195387
DIČ
CZ49195387 · plátce DPH
Velikost
20–24 zaměstnanců
Vznik
13. 9. 1993 (33 let na trhu)
Sídlo
Malinec 1, 34012 Kbel
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaRybolov a akvakulturaMaloobchodPozemní doprava
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení