ZOS Kačina, a.s.
IČO: 25767712Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě ZOS Kačina, a.s.
ZOS Kačina, a.s. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 31 666 Kč hrubého (medián 30 000 Kč, tedy přibližně 24 590 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou.
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí | 30 000 Kč | 1 |
| Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci | 30 000 Kč | 1 |
| Pěstitelé zemědělských plodin | 35 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 30 000 Kč do 35 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 13. 4. 2026.
Jaké profese ZOS Kačina, a.s. hledá
Kde ZOS Kačina, a.s. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě ZOS Kačina, a.s.?
Průměrná nabízená mzda je 31 666 Kč, medián 30 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má ZOS Kačina, a.s. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci, pěstitelé zemědělských plodin, chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.
Kde firma ZOS Kačina, a.s. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese č.p. 139, 28401 Svatý Mikuláš, IČO 25767712.
Podobní zaměstnavatelé
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Akciová společnost
- IČO
- 25767712
- DIČ
- CZ25767712 · plátce DPH
- Velikost
- 250–499 zaměstnanců
- Vznik
- 5. 5. 1999 (27 let na trhu)
- Sídlo
- č.p. 139, 28401 Svatý Mikuláš
- Stav
- Aktivní
Kontakt
311 249 059Adresa
Svatý Mikuláš, 28401