AG Motors group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

AG Motors group s.r.o.

IČO: 21087750

Aktuální nabídky práce

Jivno od 22400 Kč až 35000 Kč

Jaké profese AG Motors group s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Mechanici a opraváři osobních automobilů 1 22 400 Kč

Kde AG Motors group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Jivno · 1
Sídlo firmy: Na Vyhlídce 506, 38241 Kaplice

Časté otázky

Kolik má AG Motors group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři osobních automobilů.

Kde firma AG Motors group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na Vyhlídce 506, 38241 Kaplice, IČO 21087750.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
21087750
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
5. 1. 2024 (2 roky na trhu)
Sídlo
Na Vyhlídce 506, 38241 Kaplice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Prodej a opravy motorových vozidelVýroba motorových vozidel
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení