ALZHEIMER HOME Region z.ú. — platy, recenze a volná místa | Flekni

ALZHEIMER HOME Region z.ú.

IČO: 14420228

Aktuální nabídky práce

Karlovy Vary od 55000 Kč až 65000 Kč
Karlovy Vary od 50000 Kč až 58000 Kč
Karlovy Vary od 40500 Kč
Karlovy Vary od 44500 Kč
Říčany od 23000 Kč
Říčany od 35000 Kč až 42500 Kč
Říčany od 38000 Kč až 48500 Kč

Platy ve firmě ALZHEIMER HOME Region z.ú.

ALZHEIMER HOME Region z.ú. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 37 353 Kč hrubého (medián 38 000 Kč, tedy přibližně 30 462 Kč čistého), podle 13 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 27 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče 27 650 Kč 4
Praktické sestry 39 333 Kč 3
Všeobecné sestry bez specializace 43 000 Kč 3
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) 52 500 Kč 2
Pomocníci v kuchyni 23 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 23 000 Kč do 55 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 23. 7. 2026.

Kde ALZHEIMER HOME Region z.ú. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Karlovy Vary · 5 Říčany · 3 Boskovice · 3
Sídlo firmy: Urešova 1757, Kunratice, 14800 Praha 4

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 2× Zvláštní prémie · 2×

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě ALZHEIMER HOME Region z.ú.?

Průměrná nabízená mzda je 37 353 Kč, medián 38 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 13 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má ALZHEIMER HOME Region z.ú. volných míst?

Aktuálně 13 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, všeobecné sestry bez specializace, všeobecné sestry bez specializace.

Kde firma ALZHEIMER HOME Region z.ú. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Urešova 1757, Kunratice, 14800 Praha 4, IČO 14420228.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
IČO
14420228
Vznik
5. 4. 2022 (4 roky na trhu)
Sídlo
Urešova 1757, Kunratice, 14800 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodUbytováníInformační technologieČinnosti v oblasti nemovitostíAdministrativní podporaPobytové sociální služby
Adresa

Krabošická 84, Říčany, 25101

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení