KORUNA PB s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

KORUNA PB s.r.o.

IČO: 14798638

Aktuální nabídky práce

Jablonná od 24000 Kč
Stará Huť od 25000 Kč

Jaké profese KORUNA PB s.r.o. hledá

Kde KORUNA PB s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Jablonná · 1 Stará Huť · 1
Sídlo firmy: Březnická 390, Příbram IV, 26101 Příbram

Časté otázky

Kolik má KORUNA PB s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách, prodavači potravinářského zboží.

Kde firma KORUNA PB s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Březnická 390, Příbram IV, 26101 Příbram, IČO 14798638.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
14798638
DIČ
CZ14798638 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
14. 3. 1991 (35 let na trhu)
Sídlo
Březnická 390, Příbram IV, 26101 Příbram
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba potravinVelkoobchodMaloobchodStravování a pohostinství
Adresa

Jablonná, 26263

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení