SAV - Group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

SAV - Group s.r.o.

IČO: 18039731

Aktuální nabídky práce

Hradec Králové od 26200 Kč

Jaké profese SAV - Group s.r.o. hledá

Kde SAV - Group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hradec Králové · 1
Sídlo firmy: Němcové 929, 54701 Náchod

Časté otázky

Kolik má SAV - Group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři osobních automobilů, dělníci v oblasti výstavby budov.

Kde firma SAV - Group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Němcové 929, 54701 Náchod, IČO 18039731.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
18039731
DIČ
CZ18039731 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
13. 2. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Němcové 929, 54701 Náchod
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Specializované stavební činnostiVelkoobchodMaloobchodSkladování a dopravaPronájem a leasing
Adresa

Němcové 929, Náchod, 54701

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení