Thi Lién Hoang — platy, recenze a volná místa | Flekni

Thi Lién Hoang

IČO: 21653062

Aktuální nabídky práce

Loket od 22400 Kč

Jaké profese Thi Lién Hoang hledá

Kde Thi Lién Hoang nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Sokolovská 407/53, Rybáře, 36005 Karlovy Vary

Časté otázky

Kolik má Thi Lién Hoang volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách, prodavači potravinářského zboží.

Kde firma Thi Lién Hoang sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Sokolovská 407/53, Rybáře, 36005 Karlovy Vary, IČO 21653062.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
IČO
21653062
DIČ
CZ8862121565 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
27. 5. 2024 (2 roky na trhu)
Sídlo
Sokolovská 407/53, Rybáře, 36005 Karlovy Vary
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Úklid a správa budovMaloobchod
Adresa

Sportovní 584, Loket, 35733

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení