ZEFA Volary s.r.o.
IČO: 26074303Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě ZEFA Volary s.r.o.
ZEFA Volary s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 27 750 Kč hrubého (medián 28 000 Kč, tedy přibližně 23 122 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 7 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Prodavači potravinářského zboží | 28 000 Kč | 1 |
| Zootechnici | 30 000 Kč | 1 |
| Úředníci ve skladech | 25 000 Kč | 1 |
| Řidiči a obsluha zemědělských strojů | 28 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 25 000 Kč do 30 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 31. 7. 2026.
Jaké profese ZEFA Volary s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Zootechnici | 1 | 30 000 Kč |
| Úředníci ve skladech | 1 | 25 000 Kč |
| Prodavači potravinářského zboží | 1 | 28 000 Kč |
| Řidiči a obsluha zemědělských strojů | 1 | 28 000 Kč |
Kde ZEFA Volary s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě ZEFA Volary s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 27 750 Kč, medián 28 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má ZEFA Volary s.r.o. volných míst?
Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: zootechnici, úředníci ve skladech, prodavači potravinářského zboží.
Kde firma ZEFA Volary s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Pivovarská 197, Prachatice II, 38301 Prachatice, IČO 26074303.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 26074303
- DIČ
- CZ26074303 · plátce DPH
- Velikost
- 25–49 zaměstnanců
- Vznik
- 7. 5. 2004 (22 let na trhu)
- Sídlo
- Pivovarská 197, Prachatice II, 38301 Prachatice
- Stav
- Aktivní
Adresa
Stögrova huť 522, Volary, 38451