AHC Senior centrum Trnová s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

AHC Senior centrum Trnová s.r.o.

IČO: 23243724

Aktuální nabídky práce

Jaké profese AHC Senior centrum Trnová s.r.o. hledá

Kde AHC Senior centrum Trnová s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Trnová · 2
Sídlo firmy: Budějovická 778/3, Michle, 14000 Praha 4

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má AHC Senior centrum Trnová s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Kde firma AHC Senior centrum Trnová s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Budějovická 778/3, Michle, 14000 Praha 4, IČO 23243724.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23243724
Vznik
5. 5. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Budějovická 778/3, Michle, 14000 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní osobní službyVýroba textiliíPobytové sociální službyVelkoobchodPoradenství v řízeníUbytování
Adresa

Budějovická 778/3, Praha, 14000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení